KOPOS KOLIN a.s. (KOPOS KOLIN Plc) šiuo metu gamina daugiau nei 5,000 produktų. Mūsū produktai įskaitant elektros instaliacines dėžutes, plastikinius kanalus, parapetinius kanalus, vamzdžius, dvigubos sienelės apsauginius vamzdžius (žymėjimas KOPOFLEX® ir KOPODUR® sistemos), sudedami vamzdžiai KOPOHALF® ir metalinės kabelių sistemos. Įmonė gamina aplinkai nekenksmingus produktus iš plastiko be halogenų ir švino neturinčių medžiagų. Prisitaikydami prie augančios saugios statybų paklausos mes ištobulinome gaisrui atsparias sitemas. Pirmas gaisro atsparumo testas buvo įvykdytas 2009m. Įmonė taip pat naudoja technologiją gaminant apsauginius blokus NEUTROSTOP, produktas skirtas apsaugoti aplinką nuo neutronų spinduliuotės.

Čekijos ir tarptautinei rinkai augant, motyvuoja plėsti verslą kitose šalyse. Kopos produktai yra gaminami dvejuose gamyklose, Koline ir Zhitomir regione Ukrainoje. Įmonė plečia savo verslą ir pozicijas įvairiose šalyse: Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Danijoje, Prancuzijoje,, Beneluxe, Didžiojoje britanijoje, Švedijoje, Norvegijoge taip pat Jungtiniuose Arabų Emiratuose.

KOPOS KOLIN a.s. dirba daugiau nei 400 žmonių, ir 150 žmonių vienuolikoje atstovybių pasaulyje. Mes matome jog raktas į sėkmę yra darbuotojai kurie atstovauja prekės žeklą KOPOS. Darbuotojų kartos dirba įvairiose srityse mūsų įmonėje.

KOPOS KOLÍN a.s.
Havlíčkova 432, Kolín IV
280 02 Kolín
Czech Republic


Logo KOPOS                    Logo KOPOS                    Logo KOPOS

Logo KOPOS                    Logo KOPOS                    Logo KOPOS